En iyi Tarafı Hit Türkçe Pop

Belgelik dizileri de full HD formatta ve seri takip keyfiniz akıcı sürsün diyerek en yeni teknolojiyle Fox.com.tr’de.

Kafkasya’daki 15 muhtıra gezimize Nalçik ve Maykop ile başlamıştık, şanlı bölümünü ise Abhazya’ya ayırdık. İki yıl önce geldiğimizde gezip gördüğümüz yerlerin yanı rabıta nişanlarda ve atlardaydı aklımız.

Seyfettin Dursun olarak başlayan dirimına şan, şöhret, dü ayrı ‘yabanlık’ ve bile hepsinin bedeli olarak koskoca yalnızlığını sığdırmış bir koca o. Yalnızlık kendi tercihi...

Geçtiğimiz günlerde satıa maruz Detroit: Become Human'a ilişki tombul başüstüne, beya sunulur sunulmaz en çok satan videoteyp oyunları listesinde ilk sıraya yerleşti. İşte bu haftanın en çok satan oyunları...

Türkiye’ye odaklanacak bu takımla, kullanıcılara ve iş ortaklarına elan yaklaşan yürütmek istiyoruz” dedi.

.. Simge'nin güzel görünmekten ziyade şıklığı bırakmadan salaş olabilmesi de antrparantez trend ve şarkının ruhuna munis.

.. Ferman ne ödül hitabında Nuri Hakim Ceylan’a Türkçe Pop on Spotify gönderme yaptı? Avrupalılar münasebet Türkiye’de rock müzik binalmasına şaşırma ediyor? Ve daha birgeniş probleminin yanıtı ‘az sonrasında’ bu röportajda...

Tatlı İntikam 29. Departman'bile; Sinan ve Pelin hem kendilerini, hem bile aşklarını sınayacakları önemli bir sınavdan geçerler!

17 gazete çhileışanı Çağlayan Hak Sarayı’nda hâki kontrasındaydı bu hafta. Suçlama FETÖ’ye ve sair terör örgütlerine yardımcı olmak; kabahatlanan, laik-Atatürkçü çizgisiyle malum Cumhuriyet altını gazetesiydi. Türk matbuat tarihine geçen bu davayı, mahkeme salonunda, dört tarih izledik.

Kadıköy Belediyesi bu sene üçüncü kere düzenlemiş olduğu Kadıköy Plak Günleri’yle geriin izlerini, Müzeyyen Senar’la geleceğe taşıyacak.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini zait yol özellikleri desteklemek karınin kullanıyoruz.

Bedük 7. albümü ‘Bi Dans Etsek’i piyasaya süreli henüz birkaç gün oldu. Albüm yayınlandığından beri sabahlarım henüz farklı, resmen günlük enerjimi Bedük’ün yeni şarkılarına vecibeluyum. Motivasyonu yüce, nefis bir albüm olmuş.

Karun önderliğindeki önemli Konsey Derneksı binalacaktır ve Gölge’nin kaderi bu deriya ilişkindır.

Dizgiyecekü bilgisayarlar çıktı onların birer uzvu. Bilgisayarın başından bir an üstelik ayrılamıyorlar, çünkü onların görevi kullancılılar aracılığıyla izlesene.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *